Ciao amici ♡ Moje meno je Zdenka Jakešová, do krásneho Toskánska ma zavial vietor cez polovicu zemegule pred vyše 9 rokmi a okamžite som sa doň zamilovala. Keďže som sa vždy pohybovala v oblasti cestovného ruchu, milovala cestovanie a všetko, čo nám spoznávanie sveta prináša, založila som si cestovnú kanceláriu zameranú na oblasť Toskánska a začala našincom sprostredkovávať nielen ubytovanie, ale najmä nezabudnuteľné emócie a autentickú atmosféru či zážitky, aké vám dokáže poradiť len niekto, kto na určitom mieste žije, pozná a miluje ho.

Počas rokov sme si získali vašu dôveru, ale i srdcia. Hostia, ktorí s nami pobyt zažili, nás ďalej odporúčali svojim priateľom či známym, opakovane sa s nami do Toskánska vracali a my sme sa rozrastali a rozrastali...nedokážem vám ani opísať ten pocit šťastia a naplnenia! ♡

 

Prišiel však marec 2020 a my všetci vieme, čo so sebou priniesol...

 

Mala som len dve možnosti – vzdať sa, ľutovať, alebo sa vzchopiť, zabojovať a vymyslieť spôsob, ako viem to všetko, čo som roky tvrdo budovala, zachrániť. Vybrala som si tú druhú cestu:) Na jeseň roku 2020 bol preto vydaný môj krásny knižný sprievodca Toskánskom https://seeitaly.sk/o-knihe/, ktorého 2. časť bude vydaná koncom októbra 2022 a keďže som na začiatku roku 2021 videla, že situácia vo svete ešte nie je ustálená a očakávali sme ďalšiu náročnú sezónu, vysnívala som si ďalšiu nádhernú vec, na ktorej sme začali tvrdo pracovať hneď v januári. 

Dnes môžem s veľkou radosťou napísať, že sa nám podarilo vytvoriť kalendár – umelecké dielo, aké nemá v našich končinách obdoby, o čom svedčia i vaše nadšené odozvy. A dnes sme tu s novými kalendármi na rok 2023:) Zo všetkého najviac verím, že sa zapáčia i vám a oceníte ich výnimočnosť, že sa ním potešíte, alebo že ním s láskou obdarujete i vašich blízkych. Že bude zdobiť vaše domovy a rozveseľovať vaše pracoviská. A za nás verím, že nám vydanie kalendára pomôže preklenúť ďalší slabý rok a budeme môcť i s vašou podporou otvoriť 10. toskánsku sezónu a vítať ďalších spokojných cestovateľov.

 

Vopred vám z celého srdca ďakujem!

Zdenka